WalTech Endüstriyel Yağ Grubuna ait Piston Yağları, Yüksek basınçlı döküm makinelerinde hazne ile piston arasında sürtünmeyi azaltmak için damlatma veya püskürtme yöntemiyle kullanılan yağlayıcılığı mükemmel seviyede olan yağlayıcılardır.

Ürünlerimiz

Wallube B240 Granül Piston Yağı, Yüksek basınçla üretilen Alüminyum ve magnezyum parçalarının döküm aşamasında kullanılır. Wallube B240 Granül Piston Yağı, Hazne çapına bağlı olarak her 1 inc (2,54 cm) için 0,3 gr piston granüllerinin hazne içerisine manuel veya otomatik granül yağlama makineleriye ergimiş alüminyumun hazneye dökülmeden 3-5 sn öncesinde atılması.
Wallube L200 Mineral Bazlı Sıvı Piston Yağı, Otomatik piston yağlayıcılar ile veya damlatma yöntemiyle piston üzerine aktarılması şeklinde kullanılır.
Wallube G200 Grafit Bazlı Sıvı Piston Yağı, Otomatik piston yağlayıcılar ile veya damlatma yöntemiyle piston üzerine aktarılması şeklinde kullanılır.
Wallube L201 Yüksek Viskozite Mineral Bazlı Sıvı Piston Yağı, Otomatik piston yağlayıcılar ile veya damlatma yöntemiyle piston üzerine aktarılması şeklinde kullanılır.