WalTech روانکارهای صنعتی مربوط به قالب در شرکت روانکار قالب در زمان تزریق آلومینیوم/زاماک جهت جدا شدن آسان قطعه از قالب فیلم نازکی بین قالب و قطعه ایجاد میکند. این خانواده روانکارهای ریخته گری حاوی امولسیون پلیمری تثبیت شده است که به راحتی اجازه می دهد قطعه از قالب جدا شود.


روانکار پایه آبی نامبرده با توجه به شکل طراحی قالب،قطعه و طراحی سیستم خنک کن/ گرم کن قالب ، میزان ضحامت قطعه و وزن قطعه به میزان 1/60 تا 1/90 قابل استفاده است. این روانکار قابل استفاده با سیستم دستی (گان اسپری) و اتوماتیک است.


--روانکار پایه آبی نامبرده با توجه به شکل طراحی قالب،قطعه و طراحی سیستم خنک کن/ گرم کن قالب ، میزان ضحامت قطعه و وزن قطعه به میزان 1/80 تا 1/100 قابل استفاده است. این روانکار قابل استفاده با سیستم دستی (گان اسپری) و اتوماتیک است


روانکار پایه آبی نامبرده با توجه به شکل طراحی قالب،قطعه و طراحی سیستم خنک کن/ گرم کن قالب ، میزان ضحامت قطعه و وزن قطعه به میزان 1/100 تا 1/140 قابل استفاده است. این روانکار قابل استفاده با سیستم دستی (گان اسپری) و اتوماتیک است


در دستگاه های ریخته گری به روش محفظه گرم در زمان ریخته گری جهت جلوگیری از چسبیدن زاماک به قالب و سهولت خروج قطعه از قالب از روانکارنامبرده با حلال تبخیر شونده استفاده میگردد.


Alüminyum pigmentlere irtiba eden bu ürün pasta şeklinde bir karışım olup, aluminyum alaşımlarının dökümlerinde su bazlı yağın yetersiz olduğu durumlarda takviye olarak kullanılmaktadır. Sıcaklığın çok yüksek olduğu ve cüruflanmaya maruz kalan bölgelerde ( maçalar , pimler , cidar kalıplığın çok olduğu kısımlar ) fırça yardımı ile uygulanabilen bir üründür. Özellikle kalıp devreye almalarda sıkça kullanılır.


Genellikle Kalıbı devreye alma esnasında parçanın kalıpta kalmasını önleme amaçlı ve bununla birlikte sıyırmaların çok olduğu hareketli parçalarda kullanılan pasta formunda fırça yardımı ile sürülen sıkça kullanılan üründür. Kalıbı Devreye Alma isminin haricinde, diğer adıyla, rötüş pastası ve kalıp alıştırma pastası olarak da bilinir.


Wallube T600 Şekillendirme Yağı, Demir ve türevleri, Çelik alaşımları, Alüminyum gibi malzemelerin Presleme yardımıyla şekillendirme işlemlerin de,pres ile kesme işlemlerinde parçanın ve kesme ağızlarının aşınmasını önlemek amacıyla kullanılır.