WalTech Endüstriyel Yağ Grubuna Ait Piston Yağları, Yüksek basınçlı döküm makinelerinde hazne ile piston arasında sürtünmeyi azaltmak için damlatma veya püskürtme yöntemiyle kullanılan yağlayıcılığı mükemmel seviyede olan yağlayıcılardır.

Ürünlerimiz

Wallube B240 Granül piston yağı, yüksek basınçla üretilen alüminyum ve magnezyum parçalarının döküm aşamasında kullanılır.

Wallube B240 Granül piston tozu, rahatsız edecek boyutta duman ve koku yapmaksızın rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Hazne / kovan içerisinde birikinti yapmaz, döküm parçası üzerinde lekelenmelere sebebiyet vermez.

Wallube B240 Boncuk yağı 0,5-1,00 mm aralığında olup otomatik granülleme makinalarında rahatlıkla tıkanma yapmaksızın kullanılabilinir.
Wallube G200 Grafit bazlı sıvı piston yağı, otomatik piston yağlayıcılar ile veya damlatma yöntemiyle piston üzerine aktarılması şeklinde kullanılır.

Bakır ve segmanlı pistonlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Wallube L201 Yüksek viskozite mineral bazlı sıvı piston yağı, otomatik piston yağlayıcılar ile veya damlatma yöntemiyle piston üzerine aktarılması şeklinde kullanılır.

Bakır ve segmanlı pistonlarda rahatlıkla kullanılabilir.